Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies.       Nie pokazuj więcej tego powiadomienia

Klamki okienne, drzwiowe HOPPE

Firma ORAD Dariusz Korkowski jest bezpośrednim dostawcą produktów HOPPE i SFSintec na terenie kraju. Proponujemy Państwu podjęcie współpracy w zakresie dostaw produktów jakie posiadamy w ofercie.

Wybierz i kliknij interesujący asortyment

Klamki okienne i Klamki drzwiowe
Klamki drzwiowe i Klamki okienne Oferujemy klamki do drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz furtek, okien z PCV, aluminium, stalowych, drewnianych oraz drewniano-aluminiowych.
Dla wszystkich tych, którzy chcą upiększyć świat swoich mieszkań, pensjonatów, czy hoteli, HOPPE proponuje swoje produkty, które przekonują wysoką jakością za rozsądną cenę i podkreślają osobisty styl życia i urządzenia pomieszczeń.
Przy tak dużym asortymencie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie według własnego upodobania. HOPPE oferuje nie tylko całą gamę okuć do okien i drzwi o ładnych kształtach, lecz także rozwiązuje specyficzne problemy. Można zatem urządzić dom lub mieszkanie za pomocą „Dobrej klamki” z aluminium, stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego lub mosiądzu począwszy od okien poprzez drzwi wewnętrzne, aż po reprezentacyjne drzwi wejściowe.