Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies.       Nie pokazuj więcej tego powiadomienia

Referencje od kontrahentów

P.P.U.H. "DOMEX" sp.j. - 2009.04.29
Referencje P.P.U.H. DOMEX sp.j. Obecnie Pan Dariusz Korkowski jest naszym głównym dostawcą klamek ze stali szlachetnej. Pan Dariusz Korkowski jest specjalistą w swojej dziedzinie, a realizując zlecenia, daje dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań.
...
Mogę z całą pewnością polecić Pana Dariusza Korkowskiego każdemu potencjalnemu odbiorcy, który szuka ludzi pewnych i doskonale zorientowanych we wspomnianej tematyce.
Biuro handlowe SZPROS - 2008.10.08
Firma Orad Dariusz Korkowski dostarcza sukcesywnie klamki do okien i drzwi realizowanych przez nasze biuro budynków.Bardzo dziękujemy za miłą i profesjonalna obsługę . Chcemy w przyszłości jeszcze bardziej rozszerzyć nasza współpracę.
Życzymy firmie Orad dalszych sukcesów.
Z poważaniem
Dariusz Zaborowski
Pensjonat Staś - 2008.06.30
Referencje Pensjonatu Staś Z przyjemnością wyrażamy nasze zadowolenie z faktu, iż mamy zaszczyt znajdować się pod opieką firmy Orad Dariusz Korkowski, która dostarczyła nam klamki Hoppe ze stali szlachetnej do naszego pensjonatu.
...
Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy możemy polecić Orad Dariusz Korkowski jako firmę odznaczającą się profesjonalizmem i wysoką jakością dostarczonych produktów.
AKAT s.c.
Referencje firmy Akat ...
Mimo bardzo wysokich i zróżnicowanych wymagań, zależnych od charakteru i przeznaczenia budynku, firma ORAD Dariusz Korkowski zawsze trafnie dobierała rodzaj okuć zyskując tym zadowolenie i uznanie przyszłych użytkowników.
Dlatego też, przebieg dotychczasowej współpracy oceniamy jako bez zarzutu i polecamy firmę ORAD Dariusz Korkowski jako sprawdzonego i doświadczonego dostawcę okuć do stolarki budowlanej.